Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Rady Miasta Sandomierza
W dniu 3 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 11:00 w formie wideokonferencji odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Rady Miasta Sandomierza
Metryczka
-
Wytworzono:29-12-2021przez: Andrzej Krasoń
-
Wprowadzono przez:Andrzej Krasoń
-
Udostępniono:29-12-2021, 11:22
-
Zmodyfikowano:29-12-2021, 11:23przez: Andrzej Krasoń
-
Podmiot udostępniający:Urząd Miejski w SandomierzuOdwiedzin: 677
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:29-12-2021 11:23:22przez: Andrzej Krasoń
-
modyfikacja strony:29-12-2021 11:23:09przez: Andrzej Krasoń
-
modyfikacja strony:29-12-2021 11:22:35przez: Andrzej Krasoń
-
modyfikacja strony:29-12-2021 11:22:23przez: Andrzej Krasoń