Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

RELAKS NAD WISŁĄ

Masz dość zgiełku miasta i marzy Ci się relaks nad wodą? Istnieje niezawodny sposób, by ukoić zmęczony umysł – spokojny odpoczynek na łonie natury, w otoczeniu zieleni i przy szumiącym akompaniamencie Wisły. Z przystani w Starym Porcie wyruszysz w rejs Wisłą i nacieszysz oczy pięknymi panoramami królewskiego miasta. Kajakiem lub rowerem wodnym zwiedzisz zatoczkę, a w strefie aktywności rozegrasz mecz siatkówki plażowej. Jeśli preferujesz rozrywki intelektualne, zawsze możesz rozegrać partyjkę szachów na świeżym powietrzu, przy którymś ze stolików na wybrzeżu. Odpoczywając na bulwarach wiślanych, nie zapomnij także wstąpić do Sezonowej na naleśniki i orzeźwiającą lemoniadę!

Brak opisu obrazka

Start spaceru: Sandomierz, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego/Parking

Najciekawsze atrakcje:

  1. Promenada – Deptak wzdłuż Wisły. Zachęca do odbycia rejsu Wisłą jednym z sandomierskich statków.
  2. Stary Port – Przystań – Magiczne starorzecze Wisły, niegdyś okalające wzgórza sandomierskie, otoczone zabytkami i przepięknymi wierzbami płaczącymi. Z tego miejsca można wypłynąć na Wisłę lub zwiedzić zatoczkę rowerkami wodnymi i kajakami.
  3. Sezonowa – Plenerowe stoisko z jedzeniem. Kawa, lemoniada czy naleśniki w promieniach słońca na leżakach zawsze smakują lepiej.
  4. Szachy – A może partyjka szachów? Wybrzeże oferuje również coś dla światłych umysłów. Przy stolikach można też po prostu usiąść i rozkoszować się zielenią.
  5. Plac zabaw – Huśtawki, zjeżdżalnie i drewniane elementy do zabawy zajmą najmłodszych i dadzą opiekunom chwilę wytchnienia.

Zobacz trasę w Traseo

Sprawdź trasę i przygotuj się na późniejsze niezapomniane wrażenia !


Brak opisu obrazka