Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Sandomierza


na podstawie art. 28aa ust. 6 – 8 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz.662) mieszkańcy mają możliwość zabierania głosu
w debacie nad raportem o stanie Gminy Sandomierz za 2025 rok. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos na sesji w tym punkcie porządku obrad składa do Przewodniczącego Rady Miasta pisemne zgłoszenie poparte co najmniej 50 podpisami mieszkańców.           


Nadmieniam, że planowana sesja rady odbędzie się w środę, 24 czerwca 2026 roku o godz. 10:00 w Ratuszu.
W związku z powyższym, zgłoszenia składać można najpóźniej do dnia 23 czerwca 2026 roku do godz. 15:00 do Biura Rady Miasta Sandomierza (Pl. Poniatowskiego 1, p. 101, tel. 15 815 41 03 lub 15 815 41 73).

Raport o stanie gminy za 2025 rok (PDF | 8,82MB)
Zgłoszenie udziału w debacie nad Raportem za 2025 rok (DOCX | 16,21KB)
Zgłoszenie udziału w debacie nad Raportem za 2025 rok (PDF | 367,80KB)