Spotkanie informacyjne dla członków Klastra Energii Powiatu Sandomierskiego
Mieszkańcy Sandomierza – dofinansowanie OZE coraz bliżej.
Miasto Sandomierz, będące członkiem Klastra Energii Powiatu Sandomierskiego, jest na zaawansowanym etapie pozyskiwania aż 90% dofinansowania na instalacje odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika wraz z magazynami energii) dla mieszkańców.
Nie przegap – to jedno z ostatnich tak wysokich dofinansowań na OZE.
W związku z tym zapraszamy mieszkańców zapisanych do projektu oraz osoby z listy rezerwowej na spotkanie online, podczas którego przedstawione zostaną szczegóły dotyczące planowanego dofinansowania, zasad uczestnictwa w projekcie oraz kolejnych kroków – aż do montażu instalacji.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 sierpnia 2025, godz. 16:00 na platformie YouTube:
https://youtube.com/live/IS5M8pCHGAI?feature=share

