Letni Ogród Muzyczny: koncert pt. „Miłość Ci wszystko wybaczy”
21-07-2025 11:30

Zapraszamy na koncert pn. „Miłość Ci wszystko wybaczy” w ramach Letniego Ogrodu Muzycznego. Koncert odbędzie się w sobotę 9 sierpnia o godz. 20:00. Tym razem w zielonej przestrzeni Parku Osiedlowego przy ul. Baczyńskiego, wysłuchamy standardów polskiej muzyki rozrywkowej lat ‘20 i ’30 w autorskich aranżacjach w wykonaniu:
Agnieszka Grochowicz - śpiew
Jarosław Olszewski – piano
Antoni Dębski – bass
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Organizatorzy:
Sandomierskie Centrum Kultury
Urząd Miejski w Sandomierzu
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Sandomierzu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu