Kampania Europejskiego Tygodnia Mobilności 2025
Szanowni Państwo,
Ministerstwo Infrastruktury, zachęca do udziału w tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Mobilności (ETM), która jest koordynowana na poziomie krajowym.
ETM to sztandarowa kampania Komisji Europejskiej na rzecz podnoszenia świadomości na temat zrównoważonej mobilności.Promuje zmianę zachowań na rzecz aktywnej mobilności, transportu publicznego i innych zrównoważonych, inteligentnych rozwiązań transportowych.
Główne obchody ETM odbywają się co roku w dniach 16-22 września, a zwieńczeniem kampanii jest popularny Dzień bez Samochodu.
Tegoroczny motyw przewodni kampanii, wybrany przez Komisję Europejską to "Mobility for Everyone- Mobilność dla każdego".
Rejestracja uczestników ETM 2025 jest już możliwa bezpośrednio pod linkiem
https://registration.mobilityweek.eu/login.php?lang=pl
Strona ETM: https://www.gov.pl/web/infrastuktura/europejski-tydzień-mobilności-etm2