„Przystań Młodych Artystów” 2025
„Pod wspólnym niebem” - pod takim hasłem w piątek, 13 czerwca o godz. 18:00 w Porcie Kultury odbyła się tegoroczna „Przystań Młodych Artystów”. Artystyczna gala była podsumowaniem pracy formacji artystycznych, szlifujących na co dzień swoje umiejętności w Porcie Kultury i Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej w sezonie 2024/2025.
Na scenie swoje talenty zaprezentowali młodzi tancerze, wokaliści i instrumentaliści; podopieczni:
- Formacji Tanecznej Dance Mania,
- chóru dziecięcego MuzeMamy,
- Sandomierskiego Studia Piosenki,
- Pracowni dźwięku „Czarno-biali”,
- oraz adepci nauki gry na gitarze i ukulele.
Młodzi artyści otrzymali z rąk swoich instruktorów pamiątkowe dyplomy, zaś absolwenci zajęć specjalne podziękowania i upominki za wspólne lata twórczej podróży.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce instruktorów za moc pracy, włożonej w rozwój umiejętności wśród młodych wykonawców. Dziękujemy publiczności za tak liczne przybycie, rodzicom i opiekunom za wspieranie swoich pociech na każdym etapie ich artystycznej drogi. Młodym artystom gratulujemy zapału w realizacji swoich pasji i zainteresowań. Życzymy Wam dalszych sukcesów na artystycznej drodze rozwoju.
Galeria