Rewanżowy Mecz Charytatywny na rzecz Przytuliska "Na Wiśniowej" oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Kotów
W sobotę, 14 czerwca, na Miejskim Stadionie Sportowym w Sandomierzu odbył się wyjątkowy Rewanżowy Mecz Charytatywny pomiędzy drużynami Urzędu Miejskiego w Sandomierzu dowodzonej przez burmistrza Pawła Niedźwiedzia oraz Starostwa Powiatowego w Sandomierzu na czele z Marcinem Piwnikiem. Wydarzenie zgromadziło liczne grono mieszkańców, których połączyła wspólna idea niesienia pomocy bezdomnym zwierzętom.
Po pełnym emocji meczu, drużyna Urzędu Miejskiego w Sandomierzu wygrała z wynikiem 4:2
Celem meczu była zbiórka środków finansowych i karmy na rzecz przytuliska dla bezdomnych psów „Na Wiśniowej” oraz Sandomierskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Kotów.
Na murawie nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji, jednak najważniejsza była wspólna inicjatywa i szczytny cel. Na kibiców czekało wiele atrakcji. Przeprowadzono liczne konkursy i zabawy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Serdeczne podziękowania należą się organizatorom, wszystkim zawodnikom oraz niesamowitym kibicom za wsparcie i wspaniałą zabawę. Sandomierz po raz kolejny udowodnił, że potrafi zjednoczyć się w słusznej sprawie, pokazując, że ma wielkie serce.
Galeria